O mnie

Kiedy byłam mała, mama zabierała mnie co roku do pracowni portretowej. To było przerażające, ciemne miejsce z dziwnymi zabawkami. Fotograf był starym człowiekiem. Był wysoki i duży(a może moja perspektywa była wypaczona, bo byłem mały ). Miał taką kamizelkę z mnóstwem kieszeni i dużymi, niezdarnymi butami. Nie był zbyt przyjacielski. Pamiętam, że musiałem siedzieć na małym krześle z dziwnymi zabawkami wokół mnie.

Był tam mój portret wiszący w niebieskiej metalowej ramie na ścianie mojego pokoju. Szczerze, wyglądałem na sparaliżowanego. photo.It z pewnością moja matka nie chciała mnie przestraszyć, ani stworzyć przerażonego portretu, ale wtedy był to jedyny wybór na sesje portretowe.

Jako fotograf portretowy, pomagam rodzicom rozkoszować się uczuciem posiadania nowego dziecka, a także zachować wspomnienia swoich dzieci dorastających. Moje studio jest jasne i zabawne, z dziecięcą muzyką grającą delikatnie w tle, i głupim tańcem dookoła. Kocham swoją karierę-to daje mi zmianę, aby być głupim i zachowywać się jak trzylatek, kiedy gonić moich małych klientów. Staram się robić zdjęcia pełne życia i osobowości, z radością, uśmiechem i śmiechem, który przysięgasz, że prawie słyszysz.

Studio fotografii noworodkowej znajduje się we Wrocławiu. Jest to eleganckie i przytulne studio z pełnym zestawem Profesjonalnego Sprzętu Fotograficznego (studio Światła i tło), a duży wybór zestawów i rekwizytów.

Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych, ręcznie wykonanych pudełek, albumów, wyświetlaczy ściennych z wykorzystaniem włoskich RAM do formowania oraz wysokiej jakości płócien.